O nas - Uniwersytet Maluszka

Menu główne:

O nas

Przedszkole Niepubliczne "Uniwersytet Maluszka" powstało jako odpowiedź na problemy mieszkańców Radzynia i okolic ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla swoich pociech. Pani dyrektor, właściciel, nauczyciel wychowania przedszkolnego, ale przede wszytskim mama trzylatka, sama długo zastanawiała się nad idealnym przedszkolem dla swojego maluszka. Przedszkolem, w którym panowałaby rodzinna atmosfera, ale też określone zasady, miejscem gdzie dziecko czułoby się świetnie, gdzie mogłoby się bawić i odpoczywać, jak również wiele nauczyć. Miejscem bezpiecznym, z dobrze wyszkoloną, doświadczoną kadrą. Przedszolem, z którego drzwi nie prowadzą bezpośrednio na ulicę. Przedszkolem, które położone jest w spokojnej i cichej okolicy.

Niestety nie udało się znaleźć w Radzyniu Podlaskim miejsca, które spełniałoby jednocześnie wszystkie te wymagania.

Powstał więc  pomysł, aby stworzyć w Radzyniu przedszkole inne niż wszystkie, przedszkole, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców.

Zbudowaliśmy pierwsze w Radzyniu Przedszkole,

• które łączy najlepsze cechy placówek publicznych oraz przedszkoli prywatnych,
  • w którym jest jedna mieszana wiekowo grupa, z minimum 3 miejscami dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności,
  • które usytuowane jest w cichej spokojnej okolicy, ale niedalekiej odległości od centrum miasta,
  • które wyposażone jest w duży bezpieczny plac zabaw, gdzie dzieci mogą pobiegać, poskakać, ale też odpocząć,
  • gdzie każdego dnia jest czas na przeczytanie dzieciom ciekawej książki,
  • gdzie wykorzystywane są elementy pedagogiki Marii Montessori,
  • gdzie każde dziecko będzie chętnie przychodziło i świetnie się w nim czuło,

Przedszkole, którego zazdrości dziecku każdy rodzic:)

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.